Doradztwo i wsparcie podatkowe

Doradztwo i wsparcie podatkowe

Częste zmiany prawa podatkowego, rosnąca ilość obowiązków czy niezrozumiałe i skomplikowane przepisy wynikające z Nowego Ładu mogły uświadomić wielu przedsiębiorcom, że nie są już w stanie dłużej zajmować się podatkami swojej firmy na własną rękę. Ich sytuację dodatkowo utrudnia fakt, że w polskim systemie prawa podatkowego występuje szereg danin publicznych. Co oczywiste, nieuiszczenie w terminie jakiejkolwiek z nich może stanowić kosztowną pomyłkę dla każdego przedsiębiorcy.

Jako biuro księgowe CGO Finance zwracamy szczególną uwagę na takie aspekty, specjalizując się zarówno w bieżącym, jak i stałym doradztwie podatkowym.

W ramach doradztwa i wsparcia podatkowego zapewniamy:

  • profesjonalną pomoc i wsparcie każdemu przedsiębiorcy, na każdym etapie prowadzenia przez niego działalności,
  • wsparcie w zakresie dostosowania działalności gospodarczej do wymogów Nowego Polskiego Ładu,
  • weryfikację zgodności dokumentów i działań z obowiązującymi przepisami podatkowymi,
  • kontakt i współpracę w imieniu Klienta z organami podczas kontroli podatkowych.

Pełne wsparcie

Rozwiązujemy różnego typu problemy i wątpliwości podatkowe naszych Klientów. Analizujemy zmiany i nowelizacje polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego, by dobrać najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą zoptymalizować zyski. Podejmując jakiekolwiek czynności, mamy na uwadze przede wszystkim interes naszego Klienta. Służymy poradą w zakresie prawa podatkowego, w razie konieczności wszystko tłumaczymy zrozumiałym językiem – tak, aby zapewnić naszym Klientom rzetelne informacje, niezbędne do podejmowania właściwych i świadomych decyzji. Cenimy każdego przedsiębiorcę, który trafia do naszego biura i traktujemy go z należytym szacunkiem.

Szukasz zaufanego partnera w zakresie obsługi księgowej?

Wyślij wiadomość

    W czym jeszcze możemy pomóc?